Kompleksowe usługi mycia, czyszczenia, sprżatania specjalistycznego, prac alpinistycznych

Mycie okien Łódź

Profesjonalne mycie okien w Łodzi i okolicach


Okna są jednym z najważniejszych elementów każdego domu. To przez nie dociera światło słoneczne a my możemy cieszyć się niesamowitymi widokami. Warto zatem, aby zawsze były one czyste i zadbane Zdajemy sobie jednak sprawę, że do niektórych dostęp jest znacznie utrudniony, gdyż znajdują się one bardzo wysoko, w niektórych przypadkach nawet na dachu. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących mycie okien. Łódź również jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi po wcześniejszym umówieniu się z klientem.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i dużych firm, których biura mieszczą się w tak zwanych wieżowcach ze szkła. Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki czemu nie ma potrzeby zatrudniania kilku wykonawców jednocześnie. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa wymaganiom, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą mycie okien Łódź.

Jakie okna myjemy w Łodzi?


Pracownicy naszej firmy są odpowiednio przeszkoleni zarówno pod względem wykonywania zarówno prac na ziemi, jak i tych wysokościowych. Dlatego też, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór świadczonych przez nas usług z zakresu mycia okieni innych powierzchni użytkowych.

 • Mycie okien plastikowych, drewnianych oraz aluminiowych; otwieranych i nieotwieranych.
 • Mycie innych elementów takich jak ramy, zawiasy, parapety wewnętrzne i zewnętrzne.
 • Mycie witryn sklepowych oraz dużych banerów reklamowych.
 • Mycie elewacji oraz ścian budynków - usługa ta może być uzupełniona usuwaniem graffiti oraz zabezpieczeniem ścian przed nanoszeniem kolejnych rysunków.
 • Mycie wind panoramicznych, świetlików dachowych oraz daszków szklanych.

Jakie metody mycia okien stosujemy?


Jako firma zajmująca się profesjonalnym świadczeniem tego typu usług, posiadamy umiejętności wykorzystywania wszystkich metod mycia okien. Nie straszne nam duże wysokości, gdyż nasi pracownicy wykorzystują techniki alpinistyczne oraz rusztowania i podnośniki koszowe. Dzięki temu, zyskują dostęp do najwyższych partii budynków oraz dachów i kominów. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy również metodę mycia okien szczotkami teleskopowymi z użyciem zdemineralizowanej wody. Jest to innowacyjna metoda, która pozwala na uzyskanie zadowalających efektów przy stosunkowo niskim nakładzie pracy. Nic więc dziwnego, że usługa ta jest jedną z najpopularniejszych wśród naszych klientów. Mycie okien Łódź jest wykonywane przez naszych pracowników przy użyciu najwyższej jakości środków, dlatego gwarantujemy, że niezależnie od wybranej przez Państwa metody, każde przeszklenie będzie perfekcyjnie czyste.

Główne zalety świadczonych przez nas usług z zakresu mycia okien


Nasza firma na każdym etapie realizacji zlecenia ściśle współpracuje z klientem. Takie podejście gwarantuje możliwość bieżącego wprowadzania zmian oraz przedyskutowania sposobu działania. Przed wykonaniem wyceny proponujemy bezpłatne pomiary powierzchni przeznaczonej do mycia i na ich podstawie tworzymy ofertę skierowaną indywidualnie do klienta. Do pozostałych zalet dotyczących świadczonych przez nas usług należą:

 • profesjonalizm - nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, dzięki czemu wykonywane przez nich prace są w 100% profesjonalne i bezpieczne,
 • mycie bez smug - stosowane przez nas metody mycia oraz środki czystości gwarantują nie tylko czystość, ale również brak smug, które nie wyglądają estetycznie,
 • każdy rodzaj - mycie okien jest flagową usługą naszej firmy, dlatego wychodzimy z założenia, że nie istnieją dla nas okna, których nie da się umyć.

Każdy z nas lubi czystość i porządek w oku siebie. Czy to w domu, czy w miejscu pracy dbamy o wygląd przestrzeni do okola nas. Jednym z ważniejszych elementów miejsc, gdzie mieszkamy czy pracujemy, dla którego czystość jest szczególnie ważna są okna. Kurz pod szafą czy kilka okruszków na dywanie nie mają tak dużego znaczenia jak przejrzyste okna bez smug, zacieków czy innych "niespodzianek".

Czy wszystkie okna można łatwo umyć?

Niektóre okna myjemy często ale są też takie, którymi zajmujemy się przy okazji porządków wiosennych czy świątecznych. Jedni uwielbiają myć okna a innych czynność tak po prostu męczy. Jednak jedni i drudzy czasem mają problem z oknami, do których dostęp jest utrudniony. Do takich okien należą między innymi te, które znajdują się wysoko w dachu lub na dużych przestrzeniach. W takich przypadkach pomocą służą profesjonalne firmy zajmujące się myciem okien, takie jak nasza.

W jakich przypadkach może pomóc nasza firma?

Do usług nasze firmy należy profesjonalne mycie okien w Łodzi. Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Nasze usługi są kompleksowe, co pozwala uniknąć zatrudniania kilku wykonawców jednocześnie. Zatrudnianymi odpowiednio wyszkolonych pracowników, dlatego zarówno prace na ziemi jak i na wysokościach są ich specjalnością.

Oferta profesjonalnego mycia okien w Łodzi

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór usług dotyczących mycia okien i innych powierzchni. Należą do nich:

 • mycie okien drewnianych, plastikowych oraz aluminiowych, zarówno otwieranych, jak i nieotwieranych;
 • mycie takich elementów jak: zawiasy, ramy, parapety zewnętrzne i wewnętrzne
 • mycie dużych banerów reklamowych oraz witryn sklepowych
 • mycie daszków szklanych oraz świetlików dachowych
 • mycie wind panoramicznych
 • mycie dużych powierzchni, takich jak ściany budynków i elewacje (dodatkowo oferujemy uzupełnienie tej usługi poprzez usuwanie graffiti, a także zabezpieczenie ścian przed kolejnym nanoszeniem rysunków).
 • Metody mycia okien w Łodzi stosowanych przez naszą firmę

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym myciem okien, dlatego też usługi przez nas świadczone są wykonywane na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wszystkie efektywne metody, aby efekt naszej pracy zadowalał naszego klienta. Nasi pracownicy świetnie radzą sobie zarówno na małych, jak i dużych wysokościach. Dzieje się tak, dzięki wykorzystywanym przez nich technikom alpinistycznych.

  Do naszych zadań wykorzystujemy również najwyższej jakości rusztowania i podnośniki koszowe. Wszystkie te metody sprawiają, że przy wykonywaniu usługi docieramy do najwyższych oraz szczególnie trudno dostępnych partii budynków. Nasz wyspecjalizowany personel przy myciu okien stosuje, jako pierwszy w Polsce, metodę mycia szczotkami teleskopowymi, używając przy tym zdemineralizowanej wody. Dzięki tej innowacyjnej metodzie możemy uzyskać dobry efekt używając stosunkowo niskiego nakładu pracy. Usługa ta szybko zyskuje na popularności wśród naszych klientów. Jednak zapewniamy, że wszystkie metody jakie stosujemy myjąc okna są wykonywane przy użyciu środków najwyższej jakości. Gwarantuje to, że każde wyczyszczone przez naszą firmę przeszklenie w pełni sprosta nawet największym wymaganiom czystości. Mogłeś nas znaleźć szukając: mycie okien, pranie dywanów, firma sprzątająca, sprzątanie mieszkań, sprzątanie mieszkań domów, okien mycie, mieszkań domów, sprzątanie łódź, mycie okien sprzątanie, łódź mycie okien, sprzątanie mycie, sprzątanie biur, kompleksowe sprzątanie.